KONST / Litografier / Färglitografi 8873081
nr 887 3081
Jonas Bohlin
(f. 1953), Sverige
Färglitografi , Jonas Bohlin (f. 1953), 232/320, signerad. -90, motivet: 71x44
Jonas Bohlin, född 1953 i Stockholm, svensk skulptör och formgivare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 14 april 2014
kl 18:49:35
800 kr
1.100 kr
1.300 kr
Jonas Bohlin
Läs mer om Jonas Bohlin